Home
Galerie2

Galerie výrobků

Když už člověk něco vytvoří, rád se s tím i pochlubí! Ráda uvítám a zveřejním i fotografie vašich výrobků - pro inspiraci a ocenění ostatních. Tato stránka není určena pro komerční využití, poptávku, prodej apod.!

Pokud chcete zveřejnit obrázky vašich výtvorů, pošlete mi, prosím, buď link na složku, kde je máte vystaveny nebo mi je pošlete přímo na mail verlit@centrum.cz

Galerie návštěvníků těchto stránek:

Jelikož obrázků přibývá a přibývá a načítání stránky je proto pomalejší a pomalejší, byly časově starší obrázky přesunuty na stránku dvě, kterou najdete TADY

Takovéhle svetříky museli udělat svým majitelům obrovskou radost, upletla je návštěvnice Vlasta

Spousta krásných výrobků, tentokrát převážně háčkovaných, od návštěvnice Vladimíry

Od návštěvnice Jitky jeden krásný dětský svetřík, který upletla její maminka (všimněte si, jak krásně ladí s kačenkou :-)

Návštěvnice Hejdy poslala krásné fotky obdivuhodných výtvorů. Další ukázky jejího originálního tvoření najdete na jejích stránkách www.hejdy111.estranky.cz (nezapomeňte juknout na vánoční ozdoby!)

Návštěvnice Soňa se vrhla na dopletení rozdělaných výtvorů, aby si mohla plně vychutnat znovuobjeveného koníčka. Tady jsou, povedly se, že ano?! :-)

Něco málo nového ode mě - dva kompletně ručně vytvořené výrobky - doma předeno, barveno i pleteno :-) a plstěná taška (ručně předená a poté plstěná)

na stole (materiál merino a alpaka, barveno Iberií)

a na těle

detail výstřihu

detail lemu

vesta - merino, barveno potrav.barvami

Nová návštěvnice Pavla poslala fotky hned několika krásných výrobků

Nové (a krásné) výtvory návštěvnice Ireny

Návštěvnice Sabina, která pravidelně posílá fotografie svých krásných pletených výtvorů a soupraviček se vrhla i na háčkování a koukejte, jak se jí povedl dětský klobouček

A není sama, koho oslovilo háčkování - návštěvnice Hilda zase vytvořila takovéhle krásné čepice

Okouzlila vás reklama s Čtvrtníčkem? Začněte plést svetry s jelenem. Třeba jako tenhle od návštěvnice Leony z Prostějova (žakárový vzor)

Dívejte se a žasněte - kombinace žakárového a holografického pletení v podání návštěvnice Ivy!

Chytré pletení
© verlit 2004 info@chytrepleteni.cz